petlas lastik bayi Ankara

Yazan: 29 Ocak 2011  
Kategori: oto lastikçi

Petlas lastik bayi Ankara.En uygun fiyatlı %100 Türk yapımı petlas lastikler Bursalı rot-balans lastik servisi farkı ile.

Türkiye nin gururu Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Özcan, dünyanın son teknolojisine sahip olan makinalar aldıklarını ve yaptıkları yatırımla dünya lastik devleri arasına girmeyi hedeflediklerini söyledi. Özcan, 2007 için öngördükleri 30 milyon euroluk yatırımı tamamlamak üzere olduklarını, 2008 yılında da ilave yatırımlar yapacaklarını bildirdi.

Kırşehir’de kurulu olan ve Kombassan tarafından işletilen, sonrasında lastik ana bayii Abdülkadir Özcan tarafından satın alınan Petlas, zirai ve iş lastik gruplarında dünyada üç şirketten biri olmak amacıyla yatırımlara hız verdi. Bu amaçla, en iyi firmalardan iddialı makinalar alan Petlas, kabuk değiştiriyor.

“MERDİVENLERİ AĞIR AĞIR ÇIKIYORUZ”

Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Özcan, fabrikayı satıl alalı 2 yıl olduğunu anımsatarak, Petlas’ın yabancı ortağı olmadan lastik sektöründe merdivenleri ağır ağır çıkan bir firma olduğunu söyledi. Dünyanın son teklonojisine sahip olan makinalar aldıklarını belirten Özcan, sektörde iddialı olduklarını kaydetti. Özcan, 2006’da 48 milyon Dolar ihracat yaptıklarını, 2007 hedeflerinin ise 100 milyon Dolar olduğunu ifade etti.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.

Reno çıkma parça | renault çıkma parça |